Strona główna
Na czym polega zabawa
Miejsca do odwiedzenia
Biura paszportowe
Regulamin
Nowa strona 1

Regulamin

 1. „Paszport Łagodnej Krainy” jest przedsięwzięciem opracowanym i zainicjowanym przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE.
   

 2. Paszport jest przeznaczony dla osób powyżej 7 roku życia.
   

 3. Paszport jest ważny od dnia 1 czerwca do 30 września 2009 roku.
   

 4. Jest to publikacja łącząca w sobie cechy faktycznego paszportu oraz przewodnika po Regionie.
   

 5. Projekt ma charakter turystyczny i kulturowy, ma inspirować do poznawania Regionu, jakim jest Kociewie. Paszport ma zachęcić mieszkańców oraz turystów spoza Kociewia do zainteresowania się siecią turystyczną Regionu, poznawania jego historii, współczesnego dorobku, architektury, kultury i przyrody.
   

 6. Publikacja zawiera 17 atrakcji turystycznych Kociewia, które należy odwiedzić w trakcie trwania akcji, zdobywając w wyznaczonych do tego miejscach potwierdzenie pobytu w postaci pieczęci instytucji oraz wpisanej daty wizyty.
   

 7. Wśród osób, które odwiedzą, co najmniej, 9 miejsc wskazanych w Paszporcie, zostaną rozlosowane nagrody.
   

 8. Warunkiem przystąpienia do losowania nagród jest złożenie Paszportu osobiście w jednym z wyznaczonych punktów weryfikacyjnych lub u Organizatora do dnia 2 października 2009. Po zweryfikowaniu danych, Paszport, oprócz ostatniej strony, zostaje zwrócony właścicielowi. Wspomniana strona zostaje w punkcie weryfikacyjnym i jest dowodem na odwiedzenie przez uczestnika projektu odpowiedniej liczby miejsc i upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu. Losowanie nagród obędzie się na początku października 2009 roku.
   

 9. Paszport nie upoważnia do bezpłatnego wejścia do miejsc opisanych w publikacji.

(c) Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE